Čo mi hovorí moja tvár

PSYCHOSOMATICKÁ KOZMETIKA

Telo a duša sú prepojené, a to, čo prežívame a ako sa cítime, môže mať významný vplyv na náš výzor a kondíciu pleti. Hlavne pri chronicky sa opakujúcich ťažkostiach a dlhodobo sa vyskytujúcich dysfunkciách je dôležité si uvedomiť, že výzor ako taký, akné, rosacea, pigmentové škvrny, starnutie ... nie je len o fyzických príznakoch, ale aj o tom, ako naše emócie a myseľ ovplyvňujú naše telo.

"Neinvazívne, na základe odborných skúsenosti, s využitím terapeutických techník, prinavrátime vašej pleti jas a vitalitu."

  • Venujeme sa poradenstvu a výučbe starostlivosti o pleť. 
  • Poskytujeme ošetrenia pleti pre podporu liečby kože pri dysfunkciách ako je akné, pigmentácia alebo jazvy. 
  • Riešime zmiernenie prejavov starnutia akými sú vrásky a ochabnutá pleť.
  • Holisticky prepájame program ošetrenia pleti s programom sebarozvoja.

Pomáhame vám s nájdením životného balansu, získaním viac energie, ošetríme a zrevitalizujeme vašu tvár, krk a dekolt, zrelaxujete a odbúrate stres. 

Tvár je pomyselným zrkadlom našej vnútornej rovnováhy a duševného stavu.


Alica Štefková - koučka, socioterapeutka, kozmetička

Programy pre MLADÚ PLEŤ

Asi najcitlivejší na svoj výzor sú mladí vo veru od 12 rokov. Premena dieťaťa na mladého dospelého prináša každodenné zmeny. V súvislosti s hormonálnymi zmenami, sa ich pleť mení a objavujú sa problémy ako akné, vyrážky, začervenanie pleti, jazvy po akné alebo strie. 

Správne návyky, správna starostlivosť a správne čistenie pleti tieto prejavy môžu úplne zastaviť.

Programy, ktoré u nás nájdete, slúžia ako prevencia neskorších problémov a napomáhajú koži pripraviť sa na dospelú fázu. Pri stavoch akné, ktoré už vyžadujú lekárske ošetrenie vám poskytneme podporu liečby na zmiernenie následkov. 

Ako bonus u nás nájdete Krúžok efektívnej komunikácie pre teenagerov, kde môžu získať nové sebavedomie a vyznať sa v zmenách, ktoré sa dejú s dospievajúcim človekom. 

Programy DOSPELÁ PLEŤ

Udržanie zdravia a vitality pokožky je s pribúdajúcimi rokmi, nesprávnou životosprávou, vonkajšími záťažami, hormonálnymi zmenami a znečisteným prostredia, čoraz náročnejšie.

Hlavnými príčinami starnutia pleti je postupná strata vlastnej kyseliny hyalúronovej a úbytok fibrolastov, čím sa znehodnocujú kolagénové a elastínové vlákna.

Správnou starostlivosťou, nechirurgickým programom a vhodne zvolenými terapeutickými metódami vieme dosiahnuť postupnú revitalizáciu pleti. 

Prístrojovo stimulujeme existujúce fibroblasty k zvýšenej tvorbe kolagénu, elastínu a novotvorbu fibroblastov. Pomocou biopeptidového komplexu v kombinácii s kyselinou hyalurónovou a s rybím kolagénom zapuzdreným v lipozomálnom obale prinavrátime pleti jas a vitalitu.

Programy DEFEKTY KOŽE

Kombináciou najmodernejších technológií je možné dosiahnuť výrazné zlepšenie hlbokých defektov kože. 

Pracujeme v hlbších vrstvách kože. Riadenou stimuláciou obranných zložiek organizmu vyvoláme odstránenie poškodeného kolagénu a následne nastáva novo-tvorba kolagénu a elastínu v novej žiadanej štruktúre. 

Stimulujeme prirodzenú obnovovaciu funkciu kože.

  • - odstránenie jaziev po akné a ovčích kiahňach
  • - liečba melazmy a hyperpigmentácií kože
  • - odstraňovanie jaziev po zraneniach a chirurgických zákrokoch
  • - odstraňovanie strií
  • - odstraňovanie vrások

Cenník

Programy pre mladú pleť:

1. Poradenstvo- škola správnej starostlivosti o kožu tváre s vašimi produktami 30 min

cena .......................... 15 

2. Prevencia akné - prístrojové čistenie tváre technológiou Aqua Clean

Spája v sebe silu hĺbkového očistenia pleti pod tlakom pri súčasnom kontinuálnom prietoku aktívnych látok.
Jemné a vysoko-účinné ošetrenie v troch krokoch: 1. enzymatický peeling, 2. intenzívne ošetrenie pleti technológiou aqua clean, so zameraním na T zónu, hĺbkové prečistenie pórov aplikácia aktívnych protizápalových látok, 3. upokojenie a hydratácia. Účinok ošetrenia: Okamžité zmiernenie podráždenia, pleť nadobudne bleskove rovnováhu, je odolnejšia a svieža.

Ošetrenie odporúčame absolvovať pravidelne ako hlavný program prevencie vzniku akné raz mesačne.

cena .......................... 25 €

3. Prístrojové čistenie aktívneho akné - prístrojové čistenie tváre technológiou Aqua Clean
Hĺbkové očistenie pleti pod tlakom pri súčasnom kontinuálnom prietoku aktívnych látok. Ošetrenie aknóznej pleti zamerané na zmiernenie zápalu a liečbu príčin akné v pokožke v piatich krokoch: 1. enzymatický peeling, 2. aquaclean s pridaním kyseliny salicylovej rozpustí a odstráni odumreté oxidované čiastočky pokožky, upokojí oblasť s výskytom akné, vyrážky a iné kožné problémy, odstráni komedóny a všetky nečistoty, 3. aquaclean aplikácia protizápalových látok ako sú biopeptidy, alantoin a koloidné striebro, 4. LED terapia modrým svetlom pri súčasnej aplikácii biopeptidovej terapie pomocou bezihlovej mezoterapie. Účinok ošetrenia: Okamžité ukľudnenie pleti, zmiernenie prejavov akné, pri pravidelných ošetreniach sa stav pleti trvale zlepšuje.

Ošetrenie odporúčame absolvovať pravidelne ako liečebný program ľahších a stredných foriem akné a ako pravidelné ošetrenie popri lekárskej liečbe ťažkých foriem akné. Frekvencia ošetrenia je indikovaná podľa stavu pleti.

cena .......................... 30 €

4. Odstraňovanie následkov akné - liečba jaziev po akné šetrnou PRX bio-technológiou, je inovatívna technológia remodelácie a revitalizácie dermy bez použitia injekcií, bez poškodenia povrchu kože. Vo veku do 18 rokov je možná ich úplná strata, v prípade, že s liečbou sa začne dostatočne skoro, vďaka ešte nezastavenému vývoju kože ako orgánu. Pri tomto ošetrení nie je potrebný vysoký počet opakovaní, na rozdiel od starých jaziev. Cena sa môže meniť podľa rozsahu.

cena .......................... 45


Programy pre dospelú pleť

1: Vstupná konzultácia aktuálneho stavu pleti a nastavenie najvhodnejšieho individuálneho programu. 30 min

cena .......................... 25 

2: Prístrojová revitalizácia pleti tvár + krk + dekolt - odstránenie odumretých kožných buniek mikrodermabráziou, hĺbkové prístrojové čistenie, intrúzia anti-age látok, neinvazívna aplikácia kyseliny hyalurónovej do hlbšej vrstvy kože - dermy. Pleť je jemná nadýchaná a zrevitalizovaná. 60 min

cena .......................... 50 € (iba tvár 40 €)

3: Prirodzene krásna - ošetrenie na odstránenie napätia a starnutia pokožky zo stresu a nespracovaných udalostí v živote. Výsledky sa dostavujú kombináciou ošetrenia s masážou a použitia terapeutických techník na odstránenie blokov a psychických záťaží. 60 min

cena .......................... 50 

4: Hydrolaterapia - terapia hydrolátmi je relaxačným ošetrením na odstránenie napätia a stresu, masáž tváre, krku, dekoltu v kombinácii s masážou akupresúrnych bodov na hlave a rukách. Uvoľňuje tonus svalstva, omladzuje a zvyšuje toleranciu k stresu. Pleť je vyčistená, osviežená a telo zrelaxované. 50 min

cena .......................... 50 

4: Bankovanie tváre krku a dekoltu - stimulácia novotvorby kolagénu, znižuje opuchy tváre, stimuluje lymfatické uzliny, redukuje vrásky, odstraňuje napätie, kontúry tváre sú výraznejšie a línie podvihnuté. 45 min

cena .......................... 50 

3: Liftingové ošetrenie pleti - ošetrenie pleti s ručnou liftingovou masážou je zacielené na hlboké svalstvo tváre, ktoré zodpovedá za ochabnutie a povädnutie, špeciálna masáž pomáha obnoviť kontúry. Pokožka vyzerá mladšie, masáž tiež podporuje relaxáciu a zmierňuje napätie v tvári a krku. 90 min

cena .......................... 78

Bonusové programy:

1. ošetrenie očného okolia- prístrojová redukcia tekutín v oblasti očí v kombinácii s lymfatickou masážou očného okolia, čím sa docieli sviežejší vzhľad a zjemnenie kruhov pod očami. Rozžiari váš pohľad. 15 min

cena .......................... 15 

2. prístrojové čistenie ostatných častí tela - hĺbkové čistenie kože pri kontinuálnom prietoku aktívnych látok

cena .......................... dohodou podľa rozsahu

2. koučing zlozvykov - rozhovor, kde hľadáte svoje zdroje a riešenia 90 min

cena .......................... 45 

Hĺbkové ošetrenia kože:

9: PRX tekutý laser - Liftingové ošetrenie pleti tváre krku a dekoltu. Stimulácia funkcie fibroblastov bez poškodenia pokožky. Tlmí pozápalové hyperpigmentácie a zosvetľuje pokožku. Ošetrenie je bezpečné aj v letných mesiacoch.

cena .......................... 70 

8: PRX tekutý laser- Liftingové ošetrenie pleti tváre pomocou molekuly TCA (kyseliny trichlór octovej) a H2O2 (peroxidu vodíka) pričom 33% roztok TCA stimuluje funkciu fibroblastov bez poškodenia pokožky. Ošetrenie je bezpečné aj v letných mesiacoch.

cena .......................... 55 

10: PRX photo peel - odstránenie hyperpigmentácií šetrnou metódou, ktorú je možné aplikovať aj v letných mesiacoch

cena .......................... 65 

7:Chemický peeling- ošetrenie hľbkovým peeligom s biopeptidmi. Je určený pre pleť so zápalmi, aj akné a rosacea. Vypína pleť, redukuje vrásky a jemné línie, obnovuje tvorbu kolagénu a elastínu stimuláciou fibroblastov. Ošetrenie doporučujeme v jesenných a zimných mesiacov.

cena ........................ 45 €(iba tvár 35 €)

Poradíme Vám

DLHODOBÉ PROGRAMY A WORKSHOPY

NESTARNÚCA KRÁSA

dvojmesačný program pre pleť od 35 rokov

ZDRAVÁ TVˇAR JE KRÁSNA

Ostať mladá prirodzenou cestou starostlivosti o seba a svoju tvár je práve naša cesta. Vyber sa po nej s nami v programe Nestarnúca krása.

Byť úspešná a krásna a pritom všetkom ostať sama sebou. Počas dvoch mesiacov sa naučíš ako podporiť a vyzdvihnúť na povrch svoju krásu. 

BUĎ SAMA SEBOU

Víkendový pobyt

Buď sama za seba a ostaň sama sebou. Ostať mladou neznamená sa prehnane o seba starať a byť prirodzenou neznamená sa zanedbávať. 

Príď s nami objaviť zlatú strednú cestu v 3 kurzoch, zrelaxovať vo vírivke a v príjemných rozhovoroch.

TERMÍN ZVEREJNÍME ČOSKORO