Psychosomatika tváre

.

krása pramení zvnútra, krása ste Vy

... krása je relatívna, nemá rozmery, ani žiadnu šablónu, je výsledkom umenia žiť v harmónii so svojím okolím a hlavne v harmónii so samým sebou.


"Neinvazívne, na základe odborných skúsenosti, s využitím terapeutických techník, prinavrátime vašej pleti jas a vitalitu.

Venujeme sa poradenstvu a výučbe starostlivosti o pleť. Poskytujeme ošetrenia pleti pre podporu liečby kože pri dysfunkciách ako je akné, pigmentácia alebo jazvy. Riešime zmiernenie prejavov starnutia akými sú vrásky a ochabnutá pleť.

Pre dosiahnutie trvalého výsledku pracujeme s klientami na odstránení blokov, ktoré Vám spôsobujú vrásky. "

Programy pre MLADÚ PLEŤ

Asi najcitlivejší na svoj výzor sú mladí vo veru od 12 rokov. Premena dieťaťa na mladého dospelého prináša každodenné zmeny. V súvislosti s hormonálnymi zmenami, sa ich pleť mení a objavujú sa problémy ako akné, vyrážky, začervenanie pleti, jazvy po akné alebo strie. 

Správne návyky, správna starostlivosť a správne čistenie pleti tieto prejavy môžu úplne zastaviť.

Programy, ktoré u nás nájdete, slúžia ako prevencia neskorších problémov a napomáhajú koži pripraviť sa na dospelú fázu. Pri stavoch akné, ktoré už vyžadujú lekárske ošetrenie vám poskytneme podporu liečby na zmiernenie následkov. 

Ako bonus u nás nájdete Krúžok efektívnej komunikácie pre teenagerov, kde môžu získať nové sebavedomie a vyznať sa v zmenách, ktoré sa dejú s dospievajúcim človekom. 

Programy DOSPELÁ PLEŤ

Udržanie zdravia a vitality pokožky je s pribúdajúcimi rokmi, nesprávnou životosprávou, vonkajšími záťažami, hormonálnymi zmenami a znečisteným prostredia, čoraz náročnejšie.

Hlavnými príčinami starnutia pleti je postupná strata vlastnej kyseliny hyalúronovej a úbytok fibrolastov, čím sa znehodnocujú kolagénové a elastínové vlákna.

Správnou starostlivosťou, nechirurgickým programom a vhodne zvolenými terapeutickými metódami vieme dosiahnuť postupnú revitalizáciu pleti. 

Prístrojovo stimulujeme existujúce fibroblasty k zvýšenej tvorbe kolagénu, elastínu a novotvorbu fibroblastov. Pomocou biopeptidového komplexu v kombinácii s kyselinou hyalurónovou a s rybím kolagénom zapuzdreným v lipozomálnom obale prinavrátime pleti jas a vitalitu.

Programy DEFEKTY KOŽE

Kombináciou najmodernejších technológií je možné dosiahnuť výrazné zlepšenie hlbokých defektov kože. 

Pracujeme v hlbších vrstvách kože. Riadenou stimuláciou obranných zložiek organizmu vyvoláme odstránenie poškodeného kolagénu a následne nastáva novo-tvorba kolagénu a elastínu v novej žiadanej štruktúre. 

Stimulujeme prirodzenú obnovovaciu funkciu kože.

  • - odstránenie jaziev po akné a ovčích kiahňach
  • - liečba melazmy a hyperpigmentácií kože
  • - odstraňovanie jaziev po zraneniach a chirurgických zákrokoch
  • - odstraňovanie strií
  • - odstraňovanie vrások

NESTARNÚCA KRÁSA

dvojmesačný program pre pleť od 35 rokov

ZDRAVÁ TVˇAR JE KRÁSNA

Ostať mladá prirodzenou cestou starostlivosti o seba a svoju tvár je práve naša cesta. Vyber sa po nej s nami v programe Nestarnúca krása.

Byť úspešná a krásna a pritom všetkom ostať sama sebou. Počas dvoch mesiacov sa naučíš ako podporiť a vyzdvihnúť na povrch svoju krásu. 

BUĎ SAMA SEBOU

Víkendový pobyt

Buď sama za seba a ostaň sama sebou. Ostať mladou neznamená sa prehnane o seba starať a byť prirodzenou neznamená sa zanedbávať. 

Príď s nami objaviť zlatú strednú cestu v 3 kurzoch, zrelaxovať vo vírivke a v príjemných rozhovoroch.

TERMÍN ZVEREJNÍME ČOSKORO