Skupinový koučing a encounterové skupiny

plávajte vo firemnom prostredí ako ryba vo vode a predíďte vyhoreniu

  • Tímová Synergia: encounterové skupiny a koučing posilňujú vzájomnú spoluprácu a komunikáciu v tíme. Vďaka nadobudnutým schopnostiam konštruktívne vyjadrovať svoje postoje, názory a návrhy, budú vaši zamestnanci pracovať v harmonických vzťahoch s väčšou efektivitou, čo ocenia nielen kolegovia medzi sebou ale hlavne vaši klienti.
  • Rozvoj Osobností: vytvoríme v tíme bezpečné prostredie, kde vaši ľudia môžu osobnostne rásť. Tým sa rozvíjajú, objavujú svoj potenciál a dokážu fungovať efektívne bez toho, aby im hrozilo vyhorenie, či už v pracovnom alebo súkromnom živote.
  • Zlepšenie Vzťahov: na pracovisku a aj so zákazníkmi: Skupinový koučing a encounterové skupiny pomáhajú formovať pozitívnu firemnú kultúru. Vaši zamestnanci budú cítiť, že sú súčasťou niečoho väčšieho, ako len k pracovného procesu.

Pomôžeme Vám vytvoriť pracovný tím, ktorý funguje v synergii s Vašou firmou a aj klientami.

*cena je vypočítaná za 2 hodinovú skupinu max. 10 ľudí pre workshop v Socioterapia Levice

Radi Vám ponuku prispôsobíme podľa Vašich individuálnych požiadaviek nás kontaktujte.

200,00 €

Ponúkame rozvojové a tím buildingové aktivity pre vašu spoločnosť. Individuálny koučing a intenzívne workshopy pre pracovné a športové kolektívy: sú zamerané na sebapoznávanie a posilnenie komunikačných, sociálnych zručností a empatie v tíme.

Takáto skupina má silu znásobiť schopnosti a zručnosti a výsledky tímu a aj jeho jednotlivých členov.

Cieľom je posunúť limity tímu ako celku.

Vytvoríme plán šitý na mieru pre Vašu firmu. 

Každá spoločnosť má svoje zameranie a situácie, ktoré sa vyskytujú sú zvyčajne naviazané nielen na špecifiká firmy ako takej, ale veľkou mierou do nich vstupuje ľudský faktor. Preto navrhujeme osobné stretnutie, aby sme spoznali dynamiku Vašej firmy. 

Pre vytvorenie produktu pre Vás jedinečný tím nás prosím kontaktujte telefonicky alebo vyplňte formulár nižšie a my sa Vám ozveme.